605 002 243

Financování

fincentrumHypotéky jsou v nabídce všech bank, ale současná konkurenční situace klade vysoké nároky na orientaci v hypotečním trhu. Zvolit si ideální hypotéku je vzhledem k dlouhodobě vynaloženým prostředkům na pořízení bydlení zásadní. Aby hypotéka odpovídala Vašim požadavkům a představám a aby vyjednané podmínky byly co nejlepší, nabízíme spolupráci s jedním z největších specialistů na trhu hypoték, firmou Fincentrum a.s., se kterou úzce spolupracujeme. Fincentrum spravuje hypoteční portál www.hypoindex.cz.

Využít můžete jak hypoteční úvěr, tak úvěr bez zajištění. Vybereme nejvýhodnější produkt právě pro Vás a zařídíme vše od žádosti, až po čerpání prostředků pro realizaci. Spolupracujeme se všemi hypotečními bankami na trhu.

Zajistili jsme pro Vás:

  • Nejnižší dosažitelné úrokové sazby na trhu
  • Kompletní administrativní servis ZDARMA
  • Asistenci hypotečního makléře po celou dobu čerpání úvěru

Stavební sezóna 2021 je v plném proudu!

 

Nezávaznou poptávku na Vaše dílo nám můžete zaslat pomocí formuláře v záložce KONTAKT, POPTÁVKA.

 

Tento rok jsme pro Vás nachystali aktualizované ceny a technologie zejména při zateplování budov a oprav fasád, novostaveb a rekonstrukcí.

Kvalitní tým vyškolených řemeslníků s dlouholetou praxí Vám pro sezónu 2021 nabízí jen ty nejlepší služby.


KONTAKT

FALCO Investment s.r.o.
Wolkerova 255
471 54 Cvikov

Telefon: 605 984 675
Email: info@bastabasta.cz

 

 

REFERENCE

Ukázky našich prací si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Naleznete v ní fotografie ze staveb, rekonstrukcí, montáže sádrokartonu, pokládky zámkové dlažby,...